☰ Menu Prawe Menu ☰
PSSE Góra
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Piątek 22.10.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Apel Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczący weekendu majowego

Szanowni Państwo,
nadchodzący weekend majowy może mieć kluczowe znaczenie w procesie tempa wygaszania epidemii, dlatego apeluję do wszystkich o rozwagę i respektowanie przepisów prawa.
Dziękuję wszystkim, którzy mimo uciążliwości, podchodzą do ograniczeń z powagą i zrozumieniem oraz uwzględniają w swoim postępowaniu kontekst etyczny, jakim jest ponoszenie odpowiedzialności za zdrowie swoje, bliskich, a także wszystkich obywateli.
Przepisy przeciwepidemiczne zostały ustanowione w celu ochrony zdrowia i życia obywateli naszego kraju.
W czasie nadchodzącego weekendu majowego wszelkie miejsce użyteczności publicznej, w tym również punkty prowadzące usługi hotelarskie będą skrupulatnie kontrolowane przez Państwową Inspekcję Sanitarną wspólnie z Policją i innymi służbami.
Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej - w przypadku prowadzenia działalności niezgodnie z przepisami Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem epidemii oraz naruszeń wymagań przepisów higieniczno-sanitarnych - będą podejmować działania zgodnie ze swoimi kompetencjami, a próby omijania zakazów lub ich lekceważenia - nie będą akceptowane.

Wytworzył:
Udostępnił:
Szczekutowicz Paweł
(2021-04-30 08:40:28)
Ostatnio zmodyfikował:
Szczekutowicz Paweł
(2021-06-08 08:20:25)

       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 35824